بهترین راه خرید مصالح ساختمانی

چهارشنبه, 05 دی 1397 ساعت 18:02

مصالح ساختمانی یکی از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در هنگام ساخت خانه رویایی‌تان است. اگر مصالح ساختمانی که انتخاب می‌کنید کهنه و ضعیف باشند، این به معنای هدر رفتن هزینه‌ی بازیابی آن‌ها به تنهایی است، بدون در نظر گرفتن هزینه‌ی تعمیر. این انتخاب می‌تواند هر روز زندگی در آن‌جا را که گمان می‌رفت پناهگاهی برای خانواده‌تان باشد خطرناک سازد. مصالح ساختمانی قوی و با استاندارد بالا باید تنها مصالح ساختمانی باشند که تیم پیمانکاری می‌شناسند. انتخاب این مصالح ساختمانی همیشه به این معنی نیست که مجبور به خرج هزینه‌های زیادی هستید. هنوز راه‌هایی وجود دارد که می‌توان خرج کمتری کرد و در عین حال بهترین و باکیفیت‌ترین مصالح ساختمانی را که هر بخش از خانه‌تان را بادوام و ایمن می‌سازند به‌دست آورد.قبل از خرید هر گونه مصالح ساختمانی، همیشه ابتدا حرف‌های پیمانکاران در خصوص مصالح ساختمانی که مورد نیاز هستند را بشنوید. می‌توانید از معماران و مهندسان در مورد برند مصالح ساختمانی و بهترین برندها بپرسید. آن‌ها کسانی هستند که با این مصالح ساختمانی کار می‌کنند و از این‌رو نقاط ضعف و قدرت مواردی را که با توجه به نقشه خانه و بودجه‌تان مناسب هستند را می‌دانند. اگر می‌خواهید در مصالح ساختمانی صرفه‌جویی کنید، مثل کاشی، دستگیره، و سایر مواد به غیر از سیمان و مواد اسکلت، زیرا از آن‌جا که برای سقف و فونداسیون خانه‌تان استفاده می‌شوند باید از کیفیت استثنایی برخوردار باشند، می‌توانید از این نکات استفاده کنید.نقشه‌ی ساختمان باید کامل و دقیق باشد و تا پایان دنبال شود. تغییرات زیاد و غیرمنتظره در نقشه می‌تواند به هدر رفتن بودجه‌تان منجر شود. از این‌رو، از روشن و دقیق بودن نقشه، از ساخت و ساز گرفته تا کارگری که کار را انجام می‌دهد اطمینان حاصل کنید. اگر نقشه ساخت و سازتان به اندازه کافی بزرگ است،‌ می‌توانید از سه پیمانکار مختلف برآورد گرفته تا میانگین قیمت را برآورد کنید. این کار نشان خواهد داد که کمابیش چه مقدار هزینه در ساخت خانه‌تان صرف خواهید کرد. مطمئن شوید که بودجه‌ی اضافی برای تغییرات غیرمنتظره اما مورد نیاز داشته باشید. شما هم می‌توانید یک شرکت پیمانکاری را استخدام کرده تا مراقب پروژه باشند و از خرید مصالح ساختمانی گرفته تا ساخت و ساز را بر عهده بگیرند، و یا می‌توانید مصالح ساختمانی را از گزینه‌های پیشنهادی که شنیده‌اید خریده و به دنبال گزینه‌های ارزان‌تر باشید و در عین حال شرکت پیمانکاری هم ساخت خانه را برعهده بگیرد.

masalehe-sakhtemani

 

در بعضی از فصول سال،مصالح ساختمانیبرای پروژه‌های خاص ارزان‌تر هستند. به عنوان مثال ساخت یک ایوان را در نظر بگیرید. زمانی‌که هوا خوب است ساخت و استفاده از ایوان‌ها بهتر است و از این‌رو تامین‌کنندگان و پیمانکاران با فرا رسیدن تابستان هزینه‌ها را افزایش داده و بعد از تابستان کاهش می‌دهند و همراه با آن‌ها قیمت چوب بافت، مبلمان پاسیو، لوازم باغبانی و سایرمصالح ساختمانیکه می‌توان برای زیباسازی ایوان مورد‌نظرتان استفاده کرد، هم کاهش و افزایش می‌یابند. به دنبال این فروش‌های فصلی باشید تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و محصولات را عاقلانه انتخاب کنید. همیشه مواد ومصالح ساختمانیرا بخرید که کیفیت بالایی دارند اما شانس بیشتری برای ذخیره بیشتر بودجه‌تان می‌دهند.

اگر قصد صرفه‌جویی در منابع دیگر دارید می‌توانید خرید کنید. اولین راه فروشگاه‌های تخفیف‌دار است. فروشگاه‌های تخفیف‌دار، فروشگاه‌هایی هستند که مصالح ساختمانی را از باقی‌مانده مصالح ساختمانی سایت‌های پیمانکاری حراج کالای آسیب دیده در آتش‌سوزی و تولیدکنندگانی که تخفیف می‌دهند خریداری کرده و به مشتریان به قیمت بالاتر اما با قیمت کمتر از خرده فروشی می‌فروشند. برخی هم مصالح ساختمانی مرجوعی کارخانه‌ها را که دارای آسیب جزئی تا متوسط هستند اما هنوز می‌توان آن‌ها را استفاده کرد خریداری می‌کنند. می‌توانید در تبلیغات آن‌ها را پیدا کنید. هم‌چنین می‌توانید از روزنامه یا حتی تبلیغات آنلاین برای پیدا کردن خرید و فروش‌های ارزان‌ترمصالح ساختمانی استفاده کنید. برخی از افراد تبلیغ فروش مصالح ساختمانیرا ارسال می‌کنند که در زیرزمین خانه‌شان مانده و می‌خواهند فضای زیرزمین را با فروش آن‌ها به قیمت ارزان‌تر خالی کنند.

مصالح ساختمانی را می‌توان در فروشگاه‌های مصالح ساختمانی محلی نیز خرید. بررسی کیفیت مصالح ساختمانی موجود در این فروشگاه‌ها مهم است. اگر در خصوص مصالح ساختمانی مطمئن نیستید، باید با یک پیمانکار مشورت کنید تا به شما در تشخیص این‌که آیا این مصالح ساختمانی برای خانه‌تان مفید هستند یا نه کمک کند.

1071 تعداد بازدید

نمایش ندهد

صنایع ساختمانی ابزار آلات و ماشین آلات

صنایع ساختمانی استخر و سونا

صنایع ساختمانی بتن و فرآورده های بتنی

صنایع ساختمانی پیمانکاری و خدمات مهندسی

صنایع ساختمانی تاسیسیات الکتریکی و مکانیکی

صنایع ساختمانی تاسیسیات دکوراسیون محوطه سازی

صنایع ساختمانی درب و پنجره

صنایع ساختمانی مصالح ساختمانی

صنایع ساختمانی سرویس بهداشتی و آشپزخانه

صنایع ساختمانی سقف و نما